Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Arvashopping
85,9

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor

Marka : Besttem

Erkekler için özel olarak tasarlanmış olan Active +Plus
• Erken boşalma sorununu geciktirerek sorunsuz bir cinsel ilişki yaşamada etkilidir.
• Sperm sayısını ve kalitesini artırmaya yardımcı olur.
• Libido seviyesini yükselterek cinsel isteğin artmasında etkilidir.
. Varikosel tedavisinde yardımcı üründür
          

İÇİNDEKİLER
KIRMIZI GİNSENG
ÇAKŞIR
EPİMEDİUM
CÜCE PALMİYE
TİRİBULUS
GİNKGO BİLOBA
ISIRGAN
KIRKKİLİT
ÇÖREKOTU
C VİTAMİNİ
ÇİNKO

KIRMIZI GİNSENG

Ginsengin libidoyu yükselten, cinsel performansı artıran etkisi vardır. Erkeklerde üreme yetisini destekleyerek, sperm sayısı ve kalitesini artırdığı bilinmektedir. “Ginseng cinsel gücü arttırır” şeklinde çok yaygın bir bilgi bulunmaktadır. Çünkü ginseng üzerine yapılan araştırmalar özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu olan testosteronu sperm miktarını ve cinsel gücünü artırdığı bilinmektedir. Düzenli tüketimde ginseng erkeklerde aşırı stres ve yorgunluktan kaynaklanan cinsel performans düşüklüğünü de giderir.
    
     ÇAKŞIR
         
Östrojen, testosteron ve progesteron gibi fitoöstrojenik maddeler içeren çakşır üreme hormonlarını etkiler. Bu bileşenler hipofiz bezini uyarır ve testosteron hormonu salgılanmasını artırır. Bu özellikleri nedeniyle afrodizyak etki gösteren bitki, cinsel gücün artmasına yardımcı olur. Vücudun kan dolaşımını artırır. Kan dolaşımının artması ile birlikte vücudun direnci artar ve afrodizyak etki meydana gelir. Cinsel ilişki sayısının artmasına, iktidarsızlığı gidermeye yardımcıdır. Çakşır otu, sperm sayılarını ve hareketliliğini artırarak yumurtanın döllenme şansını arttırmaktadır.
      
EPİMEDİUM
Yüzyıllar önce Çin'de cinsel hastalıkların tedavisi için kullanılmış ve başarılı bir bitki olmuş epimedium,günümüzde de özellikle erkekler de cinsel disfonksiyon tedavisinde kullanılmaktadır. Erkekler de yaşanan; İktidarsızlık (sertleşme süresinin az olması),cinsel isteksizlik, erken boşalma, cinsel birleşme sırasında stres ve korku yaparak ereksiyon olamama, cinsel ilişki sayısında ve süresinde yetersiz olma sorunlarına iyi geliyor. Ereksiyon yaşayan erkeklerde kan akışını hızlandırarak sertleşme sağlıyor. Ayrıca cinsel yaşamında bir problem olmayan ancak cinsel yaşamını daha güçlü ve daha da yüksek hale getirmek isteyen, cinsel bakımdan sağlıklı gözükenler de etkilidir.Epimedium bitkisinin sakinleştirici özelliği de bulunmaktadır.

CÜCE PALMİYE
Yaşın ilerlemesi ve menopoz dönemi ile birlikte mesane daha aktif bir duruma gelir. Cüce palmiye menopoz sonrasında oluşan üreme organlarındaki zayıflama durumunun kontrol altına alınmasına yardımcı olur. Yaşlanmanın etkisi ile üreme organlarında görülen hassasiyeti minimuma indirir. Cüce palmiye, erkeklerin testosteron seviyelerinin yükselmesine yardımcı olur. Bitki, testosteron seviyesine pozitif bir yönde etki ettiğinden dolayı erkeklerde cinsel dürtülerin oluşmasına yardımcı olur. Gücü ve enerjiyi artırır.
    
     TİRİBULUS

Popüler bir afrodizyak otu olan tribulus, yüzyıllar boyunca hem kadınlarda hem de erkeklerde cinsel işlev bozukluğu tedavisinde kullanılmaktadır. Ünlü natüropat Dr. Ray Sahelian, tribulus bitkisinin düz kasları gevşeterek ve kan damzxc arlarını genişleterek cinsel işlevi uyarmaya yardımcı olduğunu belirtmektedir. Teorik olarak, tribulus testosteron seviyelerini yükselterek de etkinlik gösterebilir.
Erkeklerde; sperm ve testesteron miktarını arttıran kas kitlesini ve ereksiyon kalitesini de olumlu etkiliyor.
              

GİNKGO BİLOBA
Yüzyıllardır Geleneksel Çin Tıbbında depresyon ve cinsel disfonksiyonu tedavi etmek için kullanılıyor. Damarları genişletip cinsel organlara kan akışını arttırarak afrodizyak etkisini ortaya çıkarıyor. Depresyon ilacı kullanımına bağlı cinsel isteksizlik durumlarının tedavisinde de çok başarılı. Erkeklerin sertleşme sorunu durumlarında iyileşmelerine yardımcı oluyor.
            

GİNKGO BİLOBA
 Yapılan araştırmalara göre dopamin ve büyüme hormonu seviyelerini yükseltir.
Bu nedenle, erkeklerin cinsel isteklerinde, uyarılma ve orgazm geliştirme becerisinde ve ayrıca orgazm sonrası iyileşmeyi teşvik etmede yardımcı oluyor. Gingko biloba, vücutta kan dolaşımını iyileştiren ve beyindeki oksijeni artıran ve daha sert ve uzun ereksiyonlara neden olan çok miktarda flavonoid içerir. Birçok çalışmada sonuç gösteren çok güvenli bir tamamlayıcıdır.
 
     ISIRGAN
Kanı temizleyen, alyuvarları yenileyip kan yapan ısırgan cinsel sıkıntı yaşayanlarda afrodizyak etkisi gösteriyor.
Erkeklerde testosteron seviyesini yükselterek libidoyu artırır.
İdrar söktürücüdür, idrar yolları hastalıkları ve iltihaplarında etkilidir.
Bedeni güçlendirici ve uyarıcıdır, vücudun savunma gücünü artırır.
              
KIRKKİLİT
   İktidarsızlık, cinsel işlev bozuklukları, sürekli yorgunluk gibi durumların önüne geçilmesinde önemli faydalar sağlıyor.
İdrar yolu hastalıklarına fayda sağlar.

ÇÖREKOTU
   Erkeklerde cinsel soğukluğu azaltıyor. Libidoyu arttırıyor.
Klinik çalışmalarında sperm hareketini iyileştirebileceğini ve sperm sayısını artırdığı kanıtlanmıştır.
 
   C VİTAMİNİ
   İnsan vücudu doğal olarak kendiliğinden C vitamini üretmediği için beslenme aracılığıyla doğal kaynaklardan vücuda almak gereklidir.
C vitamini erkeklerde hem sperm üretiminin artmasına hem de cinsel gücü arttırmada oldukça etkilidir.

ÇİNKO
   Testosteron etkisini ve testislerin iç durumunu geliştirerek, çinko sperm sayısını artırmaya yardımcı olur ve sperm hücrelerini daha hareketli hale getirir. Motiliteyi artırır. Çinko, demir gibi önemli bir eser elementtir. Testosteron üretimi için gereklidir.

Kullanımı:
Her gün akşam yemeğinden 2 saat sonra 1 tatlı kaşığı, ilk kez kullanmaya başlayanlar için ilk 1 hafta çay kaşığı ile daha sonra tatlı kaşığı ile içilmesi tavsiye edilir. Düzenli kullanımlarda kişilerin DNA yapısına göre 5-7 gün içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır.
           


www.magazanet.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}