Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Arvashopping
83,9

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor

Marka : BESTTEM

BESTTEM Bitki Özlü Güneş Kremi 100 ml


BESTTEM BİTKİ ÖZLÜ GÜNEŞ KREMİ

GÜNEŞTEN KAÇMAYIN

Besttem Güneş Kremi içeriğinde bulunan susam yağı ve melek otu sayesinde; cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken, piyasadaki diğer güneş losyonların aksine cildi derinlemesine de nemlendirir.

Cildi canlandırıp etkin nemlendirme sağlayan melek otu Güneş Kremi içeriğinde bulunan melek otu uçucu yağ cildi serbest radikallere karşı korumayı hedef alır. Koruma faktörü güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlar.

??BESTTEM GÜNEŞ KREMİ

         

ÇOK YÖNLÜ ETKİN KORUMA   KORUYUCU NEMLENDİRİCİ 


İÇERSİNDE

GÜL SUYU

MELEK OTU

SUSAM YAĞI

KÖK HÜCRE

GÜNEŞ FİLTRE


??BESTTEM GÜNEŞ KREMİ

??SPF 50 faktördür 

??anti-aging  

??ecosert ve naturue sertifikalı Organik bir baz “dır 

??UVA-UVB- UVC içermektedir

Güneş ışınları, UV radyasyonu derimizin canlı ve diri kalmasını sağlayan kollajen ve elastinin erken bozulmasına sebep olur ve ciltte ince çizgiler ve kırışıklıklara oluşur.

Ayrıca melanosit adı verilen pigment üreten hücrelere zarar verir, bu da melaninin aşırı üretimine neden olur ve hiperpigmentasyona neden olur. Güneşin ultraviyole radyasyonu, gözle görülür yaşlanma belirtilerinin yaklaşık yüzde 90'ından sorumludur. 

??Besttem güneş kremi % 98 oranda güneşin zararlı ışınları dan 5 saat koruyucu etkinliğini sürdürür 

??SPF50 FAKTÖR BESTTEM   Güneş kremi 

??anti-aging yani yaşlanma karşıtı güneş kremİ düzenli kullanımı, yıllarca daha pürüzsüz, genç görünümlü bir cilde sahip olmamızı sağlar.

 (UVA, UVB ve UVC) oluşan güneş ışınlarının, D vitamini kaynağı olmasının yanı sıra bu ışınların deri üzerindeki etkilerinin her zaman olumlu olmadığına değindi. 

??UVA ışınının, derinin alt tabakalarına ulaştığını ve yayıldığını, bunun sonucunun cilt kanserine neden olabildiğini anlatan Öncebe, şu bilgileri verdi:

"UVB ışını, derinin üst tabakasını etkiler. Yaz aylarında ve yüksek yerlerde daha yoğundur. Derinin üst tabakası, güneş ışınlarını yansıtma, dağıtma ve absorblama yoluyla UVA ve UVB ışınlarının etkisinden kısmen korumaktadır. Ancak bu koruma, günümüzde ozon tabakasının incelmesi gibi değişen çevresel faktörler dolayısıyla yeterli olamamaktadır. Bu nedenle güneş ışınlarından koruyan ürünler, UVA ve UVB ve UVC) filtreleri içermelidir

??GÜL SUYU*

Cildi yüksek oranda Nemlendir

Cildinizi tonlandırır. Gül suyu gözenek ve yağları temizleyerek cildinizi en iyi nemlendirme için hazırlar. Gül suyu, pH dengeleme özelliği sayesinde mükemmel bir toniktir. Cildinizdeki kirlerin giderilmesine yardımcı olur.

Güneş lekelerini giderir

Cildi zararlı etkenlere karşı korur tonik etkisi vardır

Cildi rahatlatır

Kızarıklığı azaltır

Çizgi ve kırışıklıkları gidermeye yardım ederek yaşlanma karşıtı etki gösterir

Yaşlanmayı yavaşlatır. Cildinizin güneşin zararlı ışınlarına maruz sağlar. Gül suyu yüksek antioksidan içeriği sayesinde cildinizi sağlıklı tutarak yaşlanmayla mücadele etmenize yardımcı olur.

Cildinizi yatıştırır. 

Güneş yanıklarını yatıştırır. Gül suyu, güneş yanıklarını yatıştırmaya ve iyileştirmeye yardımcı olur. 

??ÖLMEZ OTU*

Doğal bir antioksidan olması sebebiyle cildin erken yaşlanmasına karşı bakım yapar. Cilt bariyerini güçlendirirken cildin çevresel strese karşı hasarını onarmaya destek olur. İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı bakım yapar. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı cildi onararak yaşlanma belirtilerini geciktirmeyi destekler.

Ölmez otu UV ışınlarının zararlarına karşı cildi korur. Bu sayede cilt kanseri olma riskini düşürür 

Ölmez otu çiçeği Cilde nem kazandırır. 

Ölmez otunun antioksidan özelliği vardır. Cildi kirden ve mikroplardan arındırır. Gözenekleri sıklaştırır ve cildin gerginliğinin korunmasına yardım eder.

??SUSAM YAĞI*

Çok iyi bir güneş koruyucusu olma özelliği taşır

??Susam Yağı Cilt Pigmentasyonunu Önler

Susam yağının doğal bronzlaşma önleyici özellikleri onu güneşin zararlı ışınlarına karşı mükemmel bir bariyer yapar. Güçlü SPF özellikleri ciltte hiperpigmentasyonu önlemeye yardımcı olur.

??Susam Yağı Dengeleyici Cilt pH Seviyeleri Susam yağında bulunan polifenoller, cilt bariyerinin doğal dengesini geri kazanmaya yardımcı olur. Ayrıca cildin çok kuru veya yağlı olmasını önlemeye yardımcı olurlar.

Susam Yağı Doğal Bir Güneş Koruyucudur

 Susam yağı 

Yağdaki antioksidan özellikler cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturacak ve cildinizi zararlı UV ışınlarına karşı koruyacaktır.

Susam yağı içeriğindeki yoğun ??E vitamini sayesinde hücre yenilenmesine yardımcı eder. Aynı zamanda zararlı güneş ışınlarının olası kötü etkilerinden korur

Susam yağının 

Cildinizi yumuşatır ve nemlendirir

sıkılaştırarak toksinlerden arındırır 

susam yağı temizleme, yumuşatma, elastikiyetini geri kazandırıma  sağlar yanıkları tedavi eder susam yağının içerdiği çinko, vücuttaki kolajen üretimini artıran bir elementtir. Susam yağı, kolajen üretimini tetikleyerek cildin doğal yollarla kendi kendini iyileştirmesini sağlar. 

 susam yağının cildinize zarar verebilecek UV ışınlarının zararlarına karşı koruma sağlar Bu etki yüksek antioksidan içeriğinden kaynaklanmaktadır

??BİTKİSEL KÖK HÜCRE*

Bitki kök hücreleri, bitkilerin yaşama gücünün özüdür, kök ve filizler gibi büyüme kısımlarından elde edilir. Kök hücrelerin en inanılmaz yanlarından biri de ölümsüz olmaları ve sürekli kendi kendilerine çoğalmalarıdır.

kök hücre her yaşta gözlemleyebileceğimiz cilt lekeleri, hiperpigmentasyon, renk eşitsizliği ve kızarıklık gibi rahatsız edici tüm etkiler üzerinde iyileştirici gücünü kullanır. 

Cilt tonunu eşitlemesi ve arzu edilen berraklığa kavuşturması dışında kök hücreler, kuru cilde sahip bireylerin de ihtiyacı. Düzenli kullanımında beklenenden daha kısa sürede cilde nem depolar; cildin yumuşaklığını ve pürüzsüz yapısını korur.

Çevresel faktörlere, serbest radikallere ve zarar verme potansiyeli barındıran diğer tüm etkilere karşı cilt bariyerini güçlendirir, cildiniz için adeta savaşır. Kısacası, gücünü oldukça geniş bir alana yayma becerisine sahiptir. Peki, serbest radikallere karşı cildin savunma mekanizmasını geliştirme yetisine sahip bileşenleri 

kök hücre her yaşta gözlemleyebileceğimiz cilt lekeleri, hiperpigmentasyon, renk eşitsizliği ve kızarıklık gibi rahatsız edici tüm etkiler üzerinde iyileştirici gücünü kullanır. 

Cilt tonunu eşitlemesi ve arzu edilen berraklığa kavuşturması dışında kök hücreler, kuru cilde sahip bireylerin de ihtiyacı. Düzenli kullanımında beklenenden daha kısa sürede cilde nem depolar; cildin yumuşaklığını ve pürüzsüz yapısını korur.

Çevresel faktörlere, serbest radikallere ve zarar verme potansiyeli barındıran diğer tüm etkilere karşı cilt bariyerini güçlendirir, cildiniz için adeta savaşır. Kısacası, gücünü oldukça geniş bir alana yayma becerisine sahiptir. Peki, serbest radikallere karşı cildin savunma mekanizmasını geliştirme yetisine sahip bileşenleri 

Bitkisel içerikli kök hücre yüzeysel bir cilt bakımıyla sizi karşı karşıya bırakmaz; aksine cildin tüm katmanlarına etki eder ve olumlu sonuçlarını derinlemesine yansıtır. 

Kök hücrelerde mevcut olan antioksidanlar, cildinizi tehdit eden tüm unsurlara karşı cilt bariyerini güçlendirir; UV ışınları, çevre kirliliği, değişken hava durumu gibi faktörlerin olumsuz etkisi cildinizden uzak yaz-kış demeden cildinizi koruma etkisine sahip. Özellikle cilt tonunu eşitleme ve cilt lekelerine karşı savaş açma konusunda usta olan antioksidanların gücüyle, cildiniz pürüzsüzlüğünü her mevsim koruyabilir.

??GÜNEŞ FİLİTRESİ

Cildi korur cildi uzun süre korumaya alır cildi yaşlılığa karşı savaşır  uzun süre korumayı hedefler gözle görmediğimiz Cilt tarafından edilmeyen bir bariyer oluşturma özelliği var bariyer sayedinde Cikdin güneşten gelen zararlı ışınları karşı koruyuculuğu kat ve kat artırıyor

??Güneş filtreleri, cildi güneş hasarlarından korumak için güneş kremlerinde ve cilt bakım ürünlerinde kullanılan bileşenlerdir. Güneş kremleri, cildi UVA ve UVB ışınlarından koruyarak cilt kanseri riskini önler. Cilt reaksiyonlarına ve güneş yanıklarına karşı koruma sağlar.

Güneş filtresi Cilt yüzeyinde bariyer oluşturup, gelen güneş ışınlarını geri yansıtmak suretiyle etki eder

??SPF Nedir?

SPF, Güneş Koruma Faktörü anlamına gelir ve yanıklara neden olan UVB ışınlarına karşı koruma seviyesini gösterir.

??SPF 50+çok yüksek koruma olarak kabul edilir 


??TÜM CİLT TİPLERİ iÇİN UYGUNDUR

??SU BAZLIDIR YAZ ve KIŞ KULANILIR


??KULANIM

ÇOK KURU CİLTLER ARGAN YAĞLI KREM ÜZERİNE GÜNEŞ KREMİ UYGULANIR

DIŞARIYA ÇIKMADAN 25-30 DAKİKA ÖNE SÜRÜLÜR

MAKYAJ ÜZERİNE UYGULANIR

??NOT  ÇÖLYAK HASTALARI VE ÇOCUKLAR GÜVENLE KULANABİLİR

        İ


www.magazanet.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}